Кріогенні контейнери Дьюара

Серія DS для безпечного транспортування матеріалів у кріогенному азоті

Алюмінієві контейнери серії DS від компанії Auguste Cryogenics Medical Fa- mily — це кріогенні морозильні контейнери, спеціально розроблені для транспортування біогенних матеріалів у рідкому азоті. Спеціальний матеріал всередині контейнера поглинає рідкий азот і забезпечує безпечне транспортування без ризику розливу, в той час, як цінний матеріал залишається надійно охолодженим при найнижчій температурі. Контейнери серії DS можна легко транспортувати всіма видами транспорту, навіть літаком.

Медичі контейнери Auguste Cryogenics відрізняються особливими характеристиками:

•висока мобільність, завдяки малій вазі та компактним розмірам

•тривалий час зберігання, що забезпечує високу економічну ефективність

•велика місткість соломинок

•Дизайн і якість за стандартами Auguste Cryogenics

Алюмінієві контейнери Medical Family з вакуумною ізоляцією та подвійними стінками ідеально підходять для використання в медичних інститутах, біологічних лабораторіях, інститутах штучного запліднення та фармацевтичних підприємствах.

Оскільки контейнери відкриті до атмосфери, вони НЕ є резервуарами, що працюють під тиском.

директиві про обладнання, що працює під тиском 97/23 EG.

Всі контейнери серії DS компанії Auguste Cryogenics Medical Family придатні для транспортування і мають схвалення ADR. Транспортування заповнених контейнерів дорогами загального користування та залізницями дозволяється тільки відповідно до вимог чинних GGVSEB/ADR/RID.

Контейнери не призначені для контакту з пацієнтами і можуть експлуатуватися та обслуговуватися лише кваліфікованим персоналом.

Компанія «DP AIR GAS» є провідним постачальником алюмінієвих контейнерів серії DS від компанії Auguste Cryogenics Medical Family. Основні переваги компанії «DP AIR GAS» включають:

1. Висококваліфіковані фахівці: Компанія має команду висококваліфікованих фахівців, які допоможуть підібрати необхідну ємність для транспортування біогенних матеріалів у рідкому азоті.

2. Доставка на об’єкт: Компанія забезпечує доставку алюмінієвих контейнерів серії DS на об’єкт замовника.

3. Налагодження процесу заправки і експлуатації: Фахівці компанії «DP AIR GAS» надають послуги з налагодження процесу заправки і експлуатації контейнерів серії DS. 4. Навчання персоналу: Компанія забезпечує навчання персоналу з використання та обслуговування алюмінієвих контейнерів серії DS.

5. Гарантія і сервісне обслуговування: Компанія надає гарантію на алюмінієві контейнери серії DS та забезпечує сервісне обслуговування після продажу.

Компанія «DP AIR GAS» забезпечує повний цикл обслуговування алюмінієвих контейнерів серії DS від підбору ємності до навчання персоналу та післяпродажного сервісу.