Горизонтальні резервуари

Auguste Cryogenics представляє свою нову лінійку транспортабельних мікробаків — серію Auguste Cryogenics HTCC microbulk. Ці горизонтальні резервуари з нержавіючої сталі доступні у об’ємах 600 і 1000 літрів і мають міцну конструкцію для роботи в складних умовах.

Мікробаки серії AC HTCC можна легко встановлювати на невеликі вантажівки, що дозволяє зручно розподіляти зріджений кріогенний газ там, де це необхідно. Ці контейнери стали незамінною частиною ланцюга газопостачання завдяки своїй транспортабельності, гнучкості та надійності. Усі мікроцистерни AC HTCC виготовлені за найвищими стандартами на сертифікованому ISO 9001 виробничому підприємстві в Кошице, Словаччина. Вони оснащені вакуумом Auguste Cryogenics GOLD Standard з 5-річною гарантією і схвалені TPED.

Серія мікробаків Auguste Cryogenics HTCC є останнім доповненням до широкого асортименту продукції Auguste Cryogenics, яка задовольняє всі потреби в кріогенному газі. Вона включає алюмінієві ємності Дьюара, морозильні камери великої місткості, всесвітньо відомі циліндри для рідини, стаціонарні і транспортабельні резервуари для мікробаків, а також горизонтальні і вертикальні баки з об’ємами від 2000 до 250 000 літрів.