Auguste Cryogenics HTCC microbulk series

Auguste Cryogenics представляє нову лінійку мобільних мікроцистерн — серію Auguste Cryogenics HTCC microbulk. Ці горизонтальні резервуари з нержавіючої сталі доступні у об’ємах 600 і 1000 літрів і мають міцну конструкцію для роботи в складних умовах.

Мікроцистерни серії AC HTCC можна легко встановлювати на невеликі вантажівки, що дозволяє зручно розподіляти зріджений кріогенний газ там, де це необхідно. Ці контейнери стали незамінною частиною ланцюга газопостачання завдяки своїй транспортабельності, гнучкості та надійності. Усі мікроцистерни AC HTCC виготовлені за найвищими стандартами на сертифікованому ISO 9001 виробничому підприємстві в Кошице, Словаччина. Вони оснащені вакуумом Auguste Cryogenics GOLD Standard з 5-річною гарантією і схвалені TPED.

Серія мікроцистерни Auguste Cryogenics HTCC є останнім доповненням до широкого асортименту продукції Auguste Cryogenics, яка задовольняє всі потреби в кріогенному газі. Вона включає алюмінієві ємності Дьюара, морозильні камери великої місткості, циліндри для рідини, стаціонарні і транспортабельні резервуари для мікроцистерни, а також горизонтальні і вертикальні баки з об’ємами від 2000 до 250 000 літрів.

Компанія «DP AIR GAS» також пропонує повний цикл обслуговування серії Auguste Cryogenics HTCC. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати необхідну ємність, доставлять її на об’єкт, налагодять процес заправки і експлуатації, навчать персонал, а також нададуть гарантію і сервісне обслуговування. Ми гарантуємо зручне та безпечне розподілення зрідженого кріогенного газу з максимальною ефективністю та надійністю. Обирайте компанію «DP AIR GAS» як надійного партнера для постачання мобільних мікроцистерн серії Auguste Cryogenics HTCC.