Резервуар для зберігання рідкого азоту

Компанія Auguste Cryogenics розробила контейнери з нержавіючої сталі цієї серії, використовуючи найсучасніші технології. Вони спеціально розроблені для безпечного та економічного довготривалого зберігання великих об’ємів зразків і тому використовуються в медицині, фармацевтиці та наукових дослідженнях.

Вакуумовані продукти поставляються з вакуумом GOLD-стандарту Auguste Cryogenics і пропонують надзвичайно високу ємність для зберігання в прозорій, безперебійній алюмінієвій системі зберігання на одному рівні для серії AC BIO і на двох рівнях для серії AC IVF. Контейнери обох серій характеризуються дуже низьким споживанням азоту при стабільній температурі зберігання, яка майже досягає рівня холоду рідкого азоту навіть у газовій фазі.

Кришка контейнера легко і широко відкривається, забезпечуючи легкий доступ до вмісту. Його зручно чистити, він оснащений перемикачем, який, окрім сигналу «відкрита кришка», може подавати й інші сигнали, наприклад, для автоматичного усунення запотівання або швидкого охолодження.

Морозильники серії Auguste Cryogenics Medical Family Freezer можуть бути оснащені автоматичними системами заповнення і контролю для забезпечення регульованої подачі кріогенного рідкого азоту і безперервного моніторингу.

Для обох контейнерів AC BIO та AC IVF було подано заявку на схвалення відповідно до Європейської директиви щодо медичних виробів MDR 2017/745.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Screenshot_24-1024x1005.png

Ефект охолодження, необхідний для кріогенного зберігання зразків, створюється безперервним випаровуванням рідкого азотного. Необхідна теплота випаровування витягується з навколишнього середовища шляхом теплообміну.

Як наслідок, рівень рідкого азоту в резервуарах для глибокого заморожування постійно падає. Тому потрібне регулярне контрольоване дозаправлення (автоматично або вручну). Це призводить до кривої рівня рідини, показаної тут.

Щоб запобігти зайвим втратам азоту та обмерзанню контейнерів для зберігання, рідкий азот слід заправляти лише під тиском від 0,7 до 1,4 бар.

Ізоляційні властивості медичних контейнерів сімейства Auguste Cryogenics в основному базуються на наявності вакууму між внутрішнім і зовнішнім контейнером. Втрата вакууму неминуче призводить до дуже високого збільшення споживання азоту і становить ризик для зразків, що зберігаються, якщо їх не поповнювати рідким азотом.

Компанія «DP AIR GAS» пропонує повний цикл обслуговування. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати необхідну ємність, доставлять її на об’єкт, налагодять процес заправки і експлуатації, навчать персонал, а також нададуть гарантію і сервісне обслуговування. Обирайте компанію «DP AIR GAS» як надійного партнера для постачання обладнання.